DOVOLENÁ 5.6. - 25.6.2023! Objednávky přijaté v tomto období budou postupně vyřízeny až od 26.6.!

MŮJ PŘÍBĚH

Vyrobené s láskou a citem pro detail


Za každou značkou stojí jedinečný příběh, a jinak tomu není ani v případě českého e-shopu Marsik Dekorace. Jeho první řádky se začaly psát v roce
2011, kdy jsem s nadšením začala plánovat svou vlastní svatbu. Jelikož jsem už odmalička milovala tvůrčí činnosti, o to víc jsem se těšila, až si svatební doplňky i dekorace vyrobím sama.

Můj svatební den sice skončil, ale jak se říká, s každým koncem něco hezkého začíná. A právě v tu chvíli se zrodila značka Marsik Dekorace - mé třetí dítě. Zpočátku jsem na zakázku vyráběla svatební vývazky, mašle na auta a svatební jmenovky. Protože ale neodolám žádné výzvě, krátce na to jsem se zúčastnila svatebního veletrhu v Hradci Králové, po jehož úspěchu se stávající sortiment pěkně rozrostl o svatební tiskoviny a sezónní dekorace.

roce 2020 jsem si otevřela malou pracovnu a o dva roky později i vysněnou prodejnu s e-shopem. 

Ruční výroba je pro mě úžasný relax, něco, co mě opravdu naplňuje. Zároveň si ale potrpím na kvalitu a pečlivost. Pokud totiž nejsem s výrobkem na 100 % spokojená, nepustím ho z ruky. Musí být prostě dokonalý, sladěný do nejmenších detailů, tak jako bych ho vyráběla sama pro sebe. Když se ohlédnu zpátky, Marsik Dekorace vznikla (jak se říká) na koleni. Proto jsem pyšná, že si za těch 10 let získala důvěru i srdce mnoha spokojených zákazníků, a o ty jde především. Dělá mi totiž velkou radost, když svými dekoracemi mohu přispět k výzdobě svatby i zkrášlení celého domova.


Hezké nakupování přeje vaše Martina.

Zpět do obchodu